Përshkrimi

Deodorant trupi kristal natyrale 100% nga një mineral i sipërm vullkanik - alunit që eliminon erën e djersës pa bllokuar poret Nuk lë gjurmë në rrobat tuaja me aromë neutrale hipoalergjike Ideale për burra dhe grate!

Kristali ndihmon për :
1. për plagët e prera
2. në hiperhidrozë (djersitje). Redukton djersitjen në të gjitha zonat problematike 3. Neutralizon të gjitha aromat e forta
4. Ka veti të shkëlqyera antiseptike. Burrat mund të përdorin alunite pas rruajtjes, si dhe gratë pas heqjes së qimeve
5.Ndihmon per puçrrat
6. Lehtëson shpejt kruarjet alergjike
7. Largon pluhurin për këpucë
8. Në rast të gjakderdhjes së mishit të dhëmbëve
9. Herpesi
10.Për dhimbje të fytit dhe anginës
11. Parandalimi dhe trajtimi i sëmundjeve të sistemit urogjenital
12. kërpudha në lëkurë dhe thonje
13. Rrjedhja e hundës
14. Dickdorn
15. Ulcerat e kancerit
16.hemorroide të jashtme
17. ënjtje dhe çanta nën sy
19. Heqja e shenjave të vogla të lindjes
21. gjakderdje nga hunda
22. djegiet
23. gërvishtjet dhe plagët duke luajtur me fëmijë të vegjël
24. Dezifektues
25. Çmimi:22€
26. Transporti në të gjithë Kosoven, Shqiperi, Maqedoni, Gjermani dhe Zvicer !

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Kozmetika Bio

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Kosovo,Albania,Maqedonia,Gjermani,Zvicerr

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS