Përshkrimi

Vendos ′ trup të hollë ′ ′
Dëshironi të shtrëngoni siluetën tuaj, të hiqni celulitin, ta bëni lëkurën tuaj më të fortë dhe më elastike? Përdorni produkte anti-celulitit TianDe - dhe do të jeni përsëri të kënaqur me reflektimin tuaj! Përdorni ato në kombinim, atëherë do të merrni një rezultat të dukshëm.
1. kripëra trupi / pastrim / Xhenxhefil i nxehtë “ - 13€
2. Kremi stimulues për kofshët perfekte- 14€
3. Çaji i hollë metabolik unik me fruta noni dhe më shumë - (30 filtera çaji)-26€

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Ruvejda Kozmetike

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Kosovo

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS