Përshkrimi

Seti per bronhit penumonija dhe duhanpiresi efikase
pa efekte ansor
Zing (60kapsulla ) 20€
Cordiceps (100kapsulla) 57€
Spirulina (100kapsulla) 32€ total 109€

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Tiens Sk Tiens Sk

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Üsküp, Kuzey Makedonya

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS