Përshkrimi

Konkurs pune
Pastrimi i tepihave Eco clean Ari hap konkurs për punëtor.
Kriteret e kërkuara:
Të ketë aftësi komunikuse dhe bashkëpunuese
Të jetë i gatshëm të punoj me orar fleksibil
Mosha 20-30 vjeqar
Patent shofer: kategoria B
Pagesa sipas marrëveshjes. Të interesuarit le të lajmrohen në nr. 044 410 499

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Pastrim i tepihave Eco clean Ari

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Rr. Uilliam Shekspir 10000 Pristina, Kosovo

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS