Përshkrimi

Restaurant ANTIKA,vendi ku ju do të dëshironi të kaloni ditën tuaj me shijen e ushqimeve me cilësi dhe kualitet të lartë.
Ju mirëpresim.

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Restaurant Antika

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Unnamed Road, Mitrovicë

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS