Përshkrimi

Shitet vetura VW Passat B8 2.0 Comfortline Automatik i sa po ardhur nga gjermanija.Vetura eshte ne gjendje perfekte si motorike ashtu dhe fizike,eshte fullopsion me libra servisi km te garantuara,nuk nevoijtet asnji investim,opsionet e Vetures: 2.0 DSG Bluemotion Start-Stop Ndezje Pa Qelës AutoHold Ndalje Automatike Liber Servisi Free KM Acident Free Navi Me Touch Original VW 2port Usb Aux 2 Sd Card Pulla ne Timon Shpejtesi ne timon F1 Timon multifunksional Assist Drive Distance Control Sensor Para Sensor Mbrapa Sensor Anash 360 shkall Sensor Shiu Paqyre Antirefleks full gjam 4x Gjama Elktronik Pasqyre Elektronike Gjama Me Ngrohje Pasqyre Me Nxemje Stopa ne pasqyre Mbushes Telefoni Pa Kabell Karriga Me Nxemje Karriga me Masazh Karrig Elektrike Klim 4 zonale Edhe Mbrapa Mbeshtetëse Dore Led Mbrapa Drita Automatike Mbyllje Automatike Gepek Me Pull Airbags,Abs,Esp 2 Qelesa Goma Vere Continental Fellne Original VW Kuk Terheqëse 07-2017 Vetura eshte e Gatshme per prov dhe Doganim.

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Auto Lux

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Kosovo

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS