Përshkrimi

Ofrojm Tenda,karrika tavolina me (pa) mbulesa per ahengje dhe raste te ndryshme familjare, tendat jan te madhesise se ndryshme 4x8 ,5x10 6x12m ,poashtu posedojm tavolinen dekoruese per qiftè.Tendat posedojn ndriqim,montimi dhe transporti nè tèrè Kosoven.
Per info kontaktoni ne tel +38345646222 vb ose ,044314329.

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Tenda Albani

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Kosove

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS