Përshkrimi

Prej Dates 1 Qeshor Mund Te Rezervoni Te Tenda Altini Per Ta Pasur Ahengjin Familjar Me Te Bukur Dhe Me Te Leht.Cmimi behet sipas marrveshjes dhe varet nga dimenzionet dhe qyteti.

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Tenda Altini

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Prizren

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS