Përshkrimi

Japim me qera Tenda, Tavolina dhe Karriga me çmim shumë të volitshëm, për më shumë detaje na kontaktoni në numrat e kontaktit :
044/259-775 ose 049/355-428 (viber & whatsapp)

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Tenda, Tavolina dhe Karrika me qera

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Ferizaj

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS