Përshkrimi

Japim tenda, karrika, tavolina me qira per dasma,muzik,koncerte, syneti, ahengje te ndryshme familjare transporti dhe montimi i shpejt.
Tendat janë 5x10 - 5x12 per Info dhe rezervim Ju lutem kontaktoni ne Tel 044 175 252

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Tenda Gazi

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Podujeve

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS