Përshkrimi

Fitnesi ynë është i perbashket per meshkuj edhe femra,Ju mirëpresim.

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Ardian Azemi

15 June 2021

Nuk e din çka eshte fitnessi nese nuk ushtron me kete trainer

Riton Hoti

11 June 2021

Best trainer, ushtro me Fidanin arriti qellimet e tua

Dion Hoti

11 June 2021

Trajner me ma pervoj edhe perkushtim per deshiren me i bo njerzt mu ndi ma mir edhe me arrit ata qe dojn se fidani skom pa.

Drin Lajqi

11 June 2021

Mendon qe fitnesi eshte diqka qe duhet te na behet rutin e perditshme,kshtu qe un kam vendos me ushtru me Fidan Hotin,trajner me pervoj 10+ vjeqare dhe ju rekomandoj te gjithve tja japin nje mundesi vetes qe te ndihen me mire dhe ne rroba te mos keni problem

FidanFit

4 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

rruga Haxhi Zeka ne Prishtine

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS