Përshkrimi

Kryejm keto pun. Ndertimin e shtepive dhe garazhav dhe fasadimin e tyre te jashtem dhe suvatimin mrenda .glet knauf suvatim ngjyra dekore etj.POASHTU MARRIM EDHE QFARDO MAKINE QE JU E OFRONI ME KOMPENZIM PUNE.per me shum thirr ne ket nr viber +38344137420

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Bajram Morina

08 June 2021

Ok

Bajram Morina

1 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Pristina

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS