Përshkrimi

Bejm Mbeshtjellen e Interioti te Veturave sipas porosise se klijentit po ashtu veshjen e vollaneve dhe uleseve te motorrav
Nr kontaktues 044-433-435 mund te na kontaktoni dhe ne viber

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Amar Zeqiri

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Afrim Loxha, Prishtinë

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS