Përshkrimi

⭐️⭐️⭐️ Hotel Kojku⭐️⭐️⭐️Ndërtuar në vitin 2017,gjithmonë ne kerkim te ndryshimit dhe te përmirësimit në fushën e turizmit për t'u përshtatur me tregun dhe kërkesat e kohës, Hotel Kojku u ofron klientëve mundësi te pafund pushimi dhe argëtimi. Ndërthurja midis arkitekturës klasike dhe moderne, e vendosur në jugperëndim të qytetit të bukur të Durrësit, vetëm disa hapa nga hoteli ju do pushoni ne plazhin e qete dhe privat, duke shijuar një pamje mahnitëse te detit. Te vëmendshëm ndaj asaj cfare kerkon klienti ne hotel do te gjeni një mirëseardhje të ngrohtë, një qëndrim mbreslënës.
Çdo dhomë ka një TV LCD 22 ", TV kabllor, telefon, minibar, frigorifer, nje sistem të dyfishtë ngrohjeje dhe ftohjeje, internet wireless, shërbim 24 orë në dhomë, banjo, dush, tharëse flokësh dhe kasaforte për objektet me vlerë. Gjithashtu parkim të garantuar! ⭐️⭐️⭐️Hotel Kojku⭐️⭐️⭐️

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Hotel Kojku

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Shkëmbi i Kavajës

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS