Përshkrimi

Jam shum e kënaqur që këngètarja jon bukuroshet Blerona Bytyqi na ka zgjedhur ne që te kujdesemi per fytyren dhe flokèt e saj, Dhe ne si kompani do ti qëndrojm besnik me produktet tona .Faleminderit Blerona qê na ke zgjedhur ne .Respekt bukuroshe ❤❤❤
Per porosi privat ose nr telit viber&whatsapp
+37745595040
Instagram
https://instagram.com/axhente_aloe_krem?utm_medium=copy_link

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Porosit krema

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

kosovo

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS