Përshkrimi

Të gjitha shërbimet mjekësore për kafshët e shoqërimit.

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Shukiz

25 September 2020

Veterinari me pergjegjesi shume te madhe, sikur mos te kish trajtu Labinoti ket lepuroshin ton Bender sme merr menja qe kish me ja dal. Per 10 dite e ka trajtu ne infuzion edhe e ka mbajt ne ordinancen e tij. Do jena shume mirenjohes per punen qe ke be dhe ke shpetu Bender.

Labinot Osmani

1 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Mitrovicë

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS