Përshkrimi

Shtepia e mobileve Kushtrimi ofron nje game te gjere te produkteve si:
-Garnitura -Tavolina -Trapezari -Komoda -Paradhoma -Dhoma te gjumit -Pllakare
Prodhime te importuara me standarde Evropiane nga vende si: Greqia, Turqia dhe Italia.
Si nje nder mobilerite e para ne Kosove, shtepia e mobileve Kushtrimi me pervoje mbi 35 vjeqare ne kete profesion ofron garancion 3-5 vjeqar per produktet tona

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Shtepia e Mobileve Kushtrimi

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Fushe Kosove

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS