Përshkrimi

Bejme muzik me zerim profesional ne ahengje te ndryshme familjare(dasma,fejesa,kanagjeq,syneti,party etj.)
Ne restaurante dhe ne oborr.
Me qmim te volitshem
Per rezervim:
+38349643653
+38349278995

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Dj.Leon

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Vushtrri

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS