Përshkrimi

2 Banesat Me Qera Gjilan
Te Kompleksi Banesor Gezimi 2021
Gjendët në njërën nga zonat më të pershtatshme për banim.
Ka hapsira të gjelbëruara dhe kënd të lojrave për fëmijët.
‍♂️Është e ndërtuar profesionalisht dhe me kualitet sa më të lart
♻️Ka mirmbajtje të rregullt.
Siguria është në nivelin më të lart me sigurim,alarm dhe kamera 24orë.
Organizimi:BANESA- 1
Kati i parë ( 140,64m )
Sallon+Kuzhinë,3 dhoma gjumi, 2 Banjo,Depo,Terasa, E Pa Mobiluar.
Organizimi:BANESA- 2
Kati i parë ( 111,31m )
Sallon+Kuzhinë,2 dhoma gjumi, 1 Banjo,Depo,Terasa , E Pa Mobiluar

Ne ju japim zgjedhje të duhura.

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Shqiprim Osmani .

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

gjilan

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS