Përshkrimi

Batanije me ngrohje prodhimi Turk me Certifikat të licencuar
1 cop 19.99€
2 cop 37.99€

Transporti gratis

Dimesionet 120x160cm
✅Batanije me ngrohje e cila largon të ftohtin dhe ju siguron një gjume të rehatshem.
✅Ideale për të ftoftit gjatë Dimrit
-Kurseni energji⚡
-Rezistente nga Uji

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

mitroshop_

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Kërko Oferten
Kërko Oferten Kontakto / SMS