Përshkrimi

✅ Depilator 3 Në 1 ✅

Çmimi: 24.99€

Përshkrimi i produktit

Kur koha e veres afrohet ne mendojmë per ju

✅ 3 Në 1 Depilator ✅

  1. Dizajni i rrotave të depilatorit në të dy anët zvogëlon dhimbjen
  2. Për një lëkurë e lëmuar dhe e butë
  3. Driten LED

Na shkruaj për porosi në mesazh, viber apo whatsapp: +38344833163

PostaFalas

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Porosit Çka Dush .

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

kosovo

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS