Përshkrimi

✅ Jastëk për gjunjë terapeutik ✅

Çmimi: 15.99€

PostaFalas

Për porosi kontakto në mesazh,viber apo whatsapp: +38344833163

Përshkrimi i produktit

  1. Shpejtoni shërimin tuaj duke vendosur këtë jastëk jastëkësh në gju si një ndarës gju për të mbështetur nyjet dhe muskujt tuaj dhe ta keni atë të pozicionuar siç duhet kur pushoni.
  2. Eliminon dhimbjen e ijëve - Kur të ktheheni në shtëpi, a keni dhimbje dhe tension në ijet tuaja ndërsa përkuleni ose uleni? Me këtë jastëk gju dhe hip, ju do të ndiheni të relaksuar pasi ndihmon në shtrirjen dhe trajtimin e bursitit. Kjo është gjithashtu e përkryer si një jastëk shtatzënie dhe jastëk pas lehonisë për dhimbje hip dhe gjendje të tjera shëndetësore që prekin ijet.
  3. Eliminon dhimbjen e ulët mbrapa - A keni dhimbje të mesit gjatë gjumit? Kjo jastëk terapeutik është një lehtësim i madh nga dhimbja shiatike dhe përmirëson qarkullimin e gjakut pasi pjesa e poshtme e shpinës merr mbështetjen e duhur ndërsa fle Ju mund të flini në një pozicion të saktë dhe mund të hiqni çdo presion mbi shtyllën kurrizore duke mbajtur një shtrirje të duhur të sjelljes.

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Porosit Çka Dush .

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

kosovo

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS