Përshkrimi

Company METALI eshte prodhues i vetem ne Kosove per Banka dhe karrika shkollore,Tavolina karrika per kafiteri dhe restaurante te ndryshme.
METALI gjendet ne magjistralen Ferizaj-Gjilan km 16 ne Pozheran

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Company Metali

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Magjistralen Ferizaj-Gjilan

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS