Përshkrimi

Bejm lyrjen (ngjyrosjen) e shtepive banesave lokaleve me polikollor ne gjdo vend ne kosove me qmime te volitshme
044 881 549
049 616 422

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Leli elektricist dhe moler Moler

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

VVM8+F58, Mitrovicë

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS