Përshkrimi

Leshohet me qira kati i renovuar teresisht.

kati i shtepise gjindet ne lagjen Velania ne rrugen Hamdi Gashi 23.
Leshohet per qifte apo familje
Kati posedon :
3 dhoma gjumi,
sallonin,
kuzhinen, banjon dhe ka oborin ne disponim.
- Hyrja dhe ora elektrike eshte e veqant ,
- nxemja 24/7 me pompe termike,

perpos rrymes shpenzimet tjera paguan pronari.

Qmimi 250 euro depozit

+38344689915

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Isak Bllacaku

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Pristina

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS