Përshkrimi

ANTICELULIT KREMA – GEL

Karakteristikat

Xhel krem ​​kundër celulitit është një produkt i lartë që përmban substanca të cilësisë më të lartë, përfshirë ekstraktin e dredhkës, ekstraktin e gështenjës së egër, vitaminën E dhe vezën. Vitamina E bartin ujë në qelizat e lëkurës, ato fryhen, marrin ekstrakt gështenje dhe dredhkë që neutralizojnë toksinat, duke i dekompozuar ato dhe duke i dëbuar ato.
Lëkura bëhet e lëmuar dhe e fortë në pjesët kryesore të trupit: kofshët, vithet, ijet, belin dhe barkun.

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Limes Limes

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

kosov

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS