Përshkrimi

SLAVITON
Zbatohet në venat dhe rrjetin e dukshëm kapilar, ënjtjen, ndjenjën e lodhjes dhe peshën në këmbë!
• Phyto geli përmirëson qarkullimin dhe forcon muret e enëve të gjakut.
• Vepron në mënyrë të favorshme, lehtëson lodhjen dhe ënjtjen në këmbë, duke krijuar një ndjenjë lehtësie.

➡ Rekomandohet të përdoret për 8 javë, të absorbuar lehtë në lëkurë dhe të mos lihen gjurmë të veshjeve.
Komponentët e përbërjes: gështenja, qafa e kuq, algat e kuqe, rrushi i Shën Gjonit, trumzë, rozmarinë, hops, kamomil. Xhel përmban 94% përbërës natyralë.
çmimi 14€ - 125gr

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Kozmetika Bio

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Kosovo,Albania,Maqedonia,Gjermani,Zvicerr

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS