Përshkrimi

Bejme dekorimin e ahengjeve te ndryshme ,si dhe lule artificiale
Per me shume informata na kontaktoni ne nr. te telefonit:
0038344777217
044-227-410

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

ABC Dekor

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Kosove

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS