Përshkrimi

Budeci Parket & Laminat ofron shitjen e laminati, parketit, lajsneve, dhe te gjitha produktet e parketit nga CHIMIVER.

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Budeci Parket & Laminat

01 June 2021

Pune profesionale, jam shum i kenaqur me kete kompani, ju rekomandoj.

Budeci Parket & Laminat

1 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Lidhja Prizerenit Nr 145, Pristina, Kosovo

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS