Përshkrimi

Ora per femra me varse dore dhe parfum vetem 25€

Porosit online ne viber whatsapp +38345690762

Transportjem ne kosove shqiperi maqedoni

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Dren Xhemajli

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Prishtina

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS