Përshkrimi

Bejme cdo pune nga metali, dyer,rrethoja,gilindera,konstruksione nga metali , shkalle metalike si dhe dekore prej metali.

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Metal Punues Iliri

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Prishtine

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS