Përshkrimi

KREM PËR RRUDHA

1 - Bën largimin e rrudhave nga fytyra.
2 - Veti të shkëlqimit dhe të hidratimit të fytyres si dhe i rikthen butësin lëkurës.
3 - Bën largimin e qelizave të vdekura që jan në siperfaqe të lëkurës si dhe të rrudhave dhe linjave të shprehjes.
4 - Për lëkurë të yndyrshme dhe të thatë
5 -Parandalonë dhe reduktonë rrudhat .
4 - Rigjeneron lëkurën
5 - Shkëlqen lëkurën.

Porosit Online në Send Message
Viber whatsApp +37745595040
Porosia ju vjen deri në adresën tuaj për 24/48h

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Porosit krema

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

kosovo

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS