Përshkrimi

Nje oaz qetesie i nderthyrur me pamjen e kaltersise se detit dhe gjelberimit pafund

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Hotel Imperial

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Lungo Mare - Vlore

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS