Përshkrimi

Trajtuesi i artë i fytyrës VIP COLLECTION tani vjen me paketim të ri 30ml, më praktik dhe për të ju përshtatur nevojave tuaja.
Ky trajtues i artë është i pasur me shumë vitamina që e bëjnë fytyrën tuaj të butë, të ushqyer dhe të pastër.
Falë kombinimeve të përbërësve bio, ky produkt çudibërës përdoret për rigjenerim të fytyrës, trajtimin e akneve, largimin e rrudhave, eleminimin e shenjave të zeza nën sy, trajtimin e ekzemes etj.
VIP COLLECTION arsyeja që dukeni bukur!

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Produkt BIO per fytyre

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Lokacioni Rr. Ukshin Kovaçica, Mitrovice

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS