Përshkrimi

Banesa ka: sallon,kuzhinë,koridor,dhomë gjumi,banjo dhe ballkon. Banesa është e mobiluar komplet. Ka ujë dhe rrymë 24h, dhe lift funksional.

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Endrita Vllasaliu

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Jakovë Xoxa, Prishtinë

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS