Përshkrimi

Bejm lyrjen e shtepive banesave lokaleve me polikollor ne gjdo vend dhe gjdo kohe ne gjithe kosoven me qmime te volitshme dhe me profesionalizem
Tel.info 049 616 422
044 881 549

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Leli elektricist dhe moler Moler

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Mitrovicë

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS