Përshkrimi

Bejm lyrje me polikollor te shtepive banesave lokaleve zyrave etj.nè gjdo vend dhe gjdo kohe ne gjithe kosoven
Tel.info: 049 616 422

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Leli elektricist dhe moler Moler

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Prishtinë fushkosovë lipjan podujevë prishtinë etj

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS