Përshkrimi

Leshohet me qira kati i renovuar teresisht per zyre apo banim.

kati i shtepise gjindet ne lagjen Velania .
Leshohet per qifte apo familje
Kati posedon :
-3 dhoma gjumi,
-sallonin,
-kuzhinen, banjon dhe ka oborin ne disponim.
- Hyrja dhe ora elektrike eshte e veqant ,
- nxemja qendrore 24/7 me pompe termike, e përfshirë në qmim.

perpos rrymes shpenzimet tjera paguan pronari.

Qmimi me mareveshje
Per qifte 220 euro

+38344689915

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Isak Bllacaku

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Pristina

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS