Përshkrimi

Gjalpë Fruity Lip 01 Kokosit

3.5 g
Shkumësa për buzët me efekt pearlescent me shkëlqim dhe një aromë delikate frutash
Struktura kremoze është e lehtë për tu aplikuar dhe jep një fund të butë dhe të butë
Vaji i arganit ngadalëson procesin e plakjes së qelizave dhe shpesh përdoret në trajtimin e sëmundjeve të lëkurës
Vitamina E antioksiduese hidraton në mënyrë të përsosur dhe ndihmon në zvogëlimin e sasisë së radikaleve të lira, duke parandaluar kështu plakjen e lëkurës
Mbrojtje e lartë nga rrezet e dëmshme të diellit SPF 25
Paraben falas
Testuar dermatologjikisht
Vegan miqësore
Përdorimi: Vendoseni në buzë sipas nevojës në çdo kohë të ditës.

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Fadil Essens Kosova

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Prishtinë

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS