Përshkrimi

Niche Parfum - Portokalli Argjend

ESSENS Niche Parfumi do t'ju gllabërojë. It'sshtë një mani, një pasion

Isshtë një sekret i fshehur në ndërthurjen e zejtarisë tradicionale dhe përbërësve fisnikë natyralë. Emphasisshtë theksi i fundit në bashkëveprimin e përsosur dhe ekuilibrin e aromave unike.

Bëhuni të jashtëzakonshëm, dëgjoni shqisat tuaja dhe përjetoni momente të paharrueshme, pasi parfumet e ngrohta do t'ju drejtojnë nëpër botën e magjisë, do të hapin një botë kujtimesh dhe do t'ju rrëmbejnë në renë aromatike të imagjinatës suaj.

Parfumi magjik unisex është mishërimi i individualitetit, fantazia më sekrete dhe sensualiteti lozonjar. Tonet e ëmbla të mjedrës delikate me bukuroshe janë të rrethuara nga zambaku i luginës dhe aroma mistike e urës, aroma mbyllet nga musku sensual, ambergris dhe dru sandali. Nuancat joshëse nënvizojnë shqisat tuaja dhe përjetoni momente të paharrueshme.

Shënim i lartë: Pjeshkë, mjedër
Shënim i mesëm: Zambaku i luginës, heliotropi, kasisi, oud
Shënim bazë: Musk, ambergris, dru sandali, vanilje
Parfumi UNISEX ESSENS Niche Silver Orange përmban 20% esenca aromatike dhe flamuri mbart 100ml aromë perfekte.

Çdo parfum shoqërohet me një çantë dhuratash të sofistikuar falas dhe një fjongo pambuku argjendi për të ndihmuar në theksimin e bukurisë dhe luksit të parfumit për klientët tuaj.

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Fadil Essens Kosova

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Prishtinë

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS