Përshkrimi

Seti i furçave kozmetike - i bardhe

Furçat me fije shumë të imta najloni sigurojnë aplikim perfekt të kozmetikës dekorative nga abetarja në themel deri te pluhuri dhe skuqja. Seti do t'ju ndihmojë jo vetëm të krijoni sy seksi, por edhe buzë të plota dhe të shëndetshme.

Lista e furçave që do të gjeni në çantën kozmetike:

Furçë pluhuri
Faqet dhe furçën e konturit
Furçë Fondacioni Make-up
Eyeshadow Brush Big
Furçë fshehëse
Eyeshadow Brush I vogël
Furça për vetullat
Furçë buzësh
Furçë përzierëse
Një çantë kozmetike praktike dhe me stil gjithashtu vjen me setin, në një ngjyrë argjendi me përmasat 23 x 18.5 cm.

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Fadil Essens Kosova

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Prishtinë

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS