Përshkrimi

Shampo CBD

Vëllimi: 200 ml

Shampo kërp me CBD, keratin, aloe vera dhe ekstrakte bimore. Pastron në mënyrë të përsosur flokët dhe skalpin e kokës.
I lë flokët të rigjeneruara dhe të ushqyera.
Përmbajtja e ekuilibruar e larjeve të tensionit dhe substancave kondicionuese depërton thellë në strukturën e flokëve, hidraton dhe zbutet.
I përshtatshëm për përdorim të përditshëm për burra dhe gra.
Me një aromë natyrale të ekstrakteve natyrore.
Pa THC.
Produkt vegan pa paraben.

ESSENS CBD Shampoo u zhvillua dhe po prodhohet nën mbikëqyrje farmaceutike në Republikën Çeke, në përputhje me rregullat dhe standardet më të rrepta të BE-së. Substancat aktive merren nga burimet natyrore. Vetëm lëndët e para të cilësisë më të lartë të mundshme dhe të garantuar përdoren për vetë prodhimin.

Cannabidiol CBD i izoluar nga ekstrakti i kanabis sativa ndihmon në hidratimin e flokëve dhe i mbron ato nga prishja.
Aloe vera siguron rritje të shëndetshme të flokëve, përmirëson cilësinë dhe rigjenerimin e flokëve.
Keratina e hidrolizuar ka efekte hidratuese, zbutëse dhe zbutëse, duke ndihmuar në uljen e elektricitetit statik të flokëve, gjë që e bën më të lehtë krehjen.
Ekstrakte bimore nga nenexhiku, hopi, bliri, rodha, hithra, hikërrori dhe vaji esencial i bergamotit, kërpi dhe livandoja kanë efekte të shkëlqyera kondicionuese në flokë dhe skalp.
Përdorimi: Lani flokët dhe më pas shpëlajini tërësisht.

Përbërësit (INCI): Aqua, Coco-Sulfate natriumi, Lauryl Glucoside, Acid limoni, Glicerinë,
Alkool Denat., Coco-Glucoside, Lëng Aloe Barbadensis Leaf, Vaj Bajame të ëmbël
Esteret poligliceril-4, Distearati i glikolit, Keratina e hidrolizuar, Proteina e grurit e hidrolizuar,
Klorid natriumi, Benzoat natriumi, Glukozid dekil, Eter dikaprilil, Sorbat kaliumi,
Ekstrakti Root Arctium Lappa, Ekstrakt Humulus Lupulus, Ekstrakt Mentha Piperita, Tilia
Ekstrakt Vulgaris Lule, Ekstrakt Urtica Dioica, Gliceril Oleate, Vaj Peel Citrus Bergamia
E shprehur, Gjethe / Ekstrakt i Rrjedhës së Kanabis Sativa, Vaj Lule i Kanabis Sativa,
Vaji Lavandula Angustifolia, Ekstrakt i Lëkurës Polygonum Fagopyrum, Limonene, Linalool,
Biumakarid Gum-1, Anisat natriumi, Levulin natriumi, kapsilat gliceril, benzoik
Acid, Izoloni CBD.

Prodhuesi: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045 / 1e, 628 00 Brno

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Fadil Essens Kosova

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Prishtinë

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS