Përshkrimi

Fondacioni i Dytë i Lëkurës

35 ml
Fondacioni kremoz siguron një ton të lëkurës në mënyrë të përkryer
Siguron një ndjesi të butë dhe mbulon papërsosmëritë e lëkurës, megjithatë është e lehtë dhe i jep lëkurës aftësinë për të marrë frymë
Hidratues i lartë edhe pa bazë vaji
Pigmente të veçanta sigurojnë një efekt të pluhurosur mat, mbyllin poret optikisht, shpërndajnë dritën, ndriçojnë dhe mjegullojnë pamjen e vijave të holla
Mbrojtja nga rrezet e dëmshme të diellit SPF 15
Vitamina E antioksiduese hidraton në mënyrë të përsosur dhe ndihmon në zvogëlimin e sasisë së radikaleve të lira, duke parandaluar kështu plakjen e lëkurës
Paraben falas
Testuar dermatologjikisht
Vegan miqësore
Përdorimi: I përshtatshëm edhe pasi keni përdorur krem ​​për fytyrë ose krem ​​BB. Vendoseni mbi lëkurë dhe përziejeni. Më shumë shtresa mund të japin një mbulim më të mirë.

Përbërësit (Inci) AQUA, CYCLOPENTASILOXANE, PEG-10 dimetikon, ISONONYL ISONONANOATE, talk, QUATERNIUM-90 sepiolite, dimetikon, CYCLOHEXASILOXANE, silike, hidrogjenizuara POLYISOBUTENE, METHYLPROPANEDIOL, sorbitan SESQUIOLEATE, Sodium chloride, etilheksil METHOXYCINNAMATE, gliceril CAPRYLATE, Phenoxyethanol, QUATERNIUM -90 montmorillonite, dioksid titani, krospolimeri dimetikon, tokoferil acetate, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, PARFUM, glicerinë, pentilen glycol, dioksid titani (NANO) Butyl METHOXYDIBENZOYLMETHANE, acid laktik, serine, Sodium laktat, sorbitol, ure, disodium stearoli glutamate, ISOSTEARYL sebacat, HIDROXIDE ALUMINI, STEARATE MAGNESIUM, ALLANTOIN, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, COUMARIN, HIDROXYCITRONELLAL, LIMONENE. (+/-): CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499.

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Fadil Essens Kosova

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Prishtinë

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS