Përshkrimi

✅ Vende pune online dhe ne terren per te gjithe.
Mos e anashkaloni,nje mundesi unike ku rralle her ju vjen si mundesi dhe në shkallë botrore
SHUME MENYRA , Ndiqe me vemendje njoftimin !!!
Mundësi unike për ty

1) Kerkojme agjent/e shitjesh ne terren dhe online. Perfimite 40 deri 80% nga shitjet e drejt perdrejta dhe + bonuse cdo muaj.
2) Promovo , reklamo produktet tona , mundesin e bashkpunimit me ne , dhe sipas shkalles bonuse ju paguheni cdo muaj.
3) Kudo qe ti te ndodhesh, te jepet mundesia e perdorimit te dyqanit elektronik personal MY ESHOP ku jua jep kompanija , ju thjesht reklamoni dyqaanin E shop, ne marim persiper porosite e klienteve tuaj, leshimin e faturave dhe jua dergojme atyre ne shtepi dhe ju dergojme juve pjesen qe ju takon te fitimive.
4) Nderto skuadren tende te bashkpunimit ne cdo shtet ku kemi deget zyrtare te Essens , dhe sipas xhiros qe bejne ju paguheni me bonuse nga kompanija.
5) Mundesia e platformes gjigante te Essens Travel , ku mun te gjeni bileta avioni, paketa turistike dhe hotele ne gjith boten dhe me cmime shum her me te lira se cdo platform tjeter, dhe te perfitoni rritje te bonusve per cdo bilete qe ju shperblen me pike.
✅✅ Te gjitha kta krejtesish falas pa asnje investim fillestare.
Kompania ne fjale eshte
Essens World , per te shikuar rreth kompanise vizitoni faqen zyrtare ne : https://www.essensworld.com/
Prezantimet tona per kompanine www.essensworld.com/ jane cdo te Merkure dhe te Shtune ne oren 20:00 ne zoom ne gjuhen shqipe.

Profil personal Facebook: https://www.facebook.com/gzcerka

 Mundesia tjeter    

Njekohesishte kemi edhe mundesi punesimi me fitime te mira , jo me shitje , por kompani akademike arsimore, ku na meson se si te fillojm te punojmene internet, si te gjejme kliente per nje biznes , pra kurse dixhitale online, ku sapo te filloni praktiken ju te paguheni nga kompanija , dhe pa asnje rrisk se do te humbisni fitimet tuaja ne vazhdim. kompanija ne fjale eshte TwentyXpro.
Per tu informuar rreth kesaj klikoni ne : www.twentyxpro.com .
Prezantimet tona për twentyxpro.com jane cdo te Hene ne oren 20:00 ne zoom ne gjuhen shqipe. Për më shumë informacion +38349888680

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Fadil Essens Kosova

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Kosovo

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS