Përshkrimi

Shitet motorri 4rrotësh ATV Dinli Quad.Motorri eshte i ardhun nga jasht dhe eshte ne gjendje perfekte si motorike ashtu dhe optike,opsionet e motorrit:
Auto Mekanik
600cc
2016
4x4
Automatic
Sajl tërheqëse
Kuk Rimorkio
Kofer me Mbyllje
Bllokad
Mundsi ndamje 4x2 - 4x4
Sistem shpejtsie OverRide si Spori
Tregues drejtimi funksional
Liber servisi
Motorri esht ne gjendje fenomenale dhe fuqi teper te madhe i gatshem per qdo lloj prove

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Auto Lux

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Kosovo

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS