Përshkrimi

Sherbime funerale Kurora 24/7 open
Kryejm te gjitha sherbimet si transport kufomave, Arkivole,kurora,buqeta ne Kosovë
Bejm transport kufomave nga europa per ne atdhe:Kosovë,Shqipëri,Maqedoni,Mal zi dhe Preshev/Bujanovc ,korrekt dhe sigurt viber whatsap:+383(49)-286-167

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Lindrit Muhaxheri

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Kosovê

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS