Përshkrimi

Toster me dy feta

Çmimi: 22.99€

PostaFalas

Për porosi kontakto në mesazh,viber apo whatsapp: +38344833163

Përshkrimi i produktit

Funksioni i sigurt dhe i lehtë.
Pjekës me dy feta çelik inox.
Toster i bukur dhe praktik.
Ajo automatikisht ngrihet pasi të ketë përfunduar.
Emri: Toster për bukë
Frekuenca e vlerësuar: 50 / 60HZ
Fuqia e vlerësuar: 750W

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Porosit Çka Dush .

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

kosovo

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS