Përshkrimi

✅ Silikon për buzë ✅

Çmimi: 19.99€

PostaFalas

Për porosi kontakto në mesazh,viber apo whatsapp: +38344833163

Përshkrimi i produktit

✅ 100% markë e re dhe me cilësi të lartë

Karakteristikat: Eko-miqësore: Bërë nga silikoni dhe materiali ABS, i sigurt dhe i besueshëm.
✅ Karikimi USB, i thjeshtë dhe i përshtatshëm.
✅ Mund të përdoret për shumë herë, ekonomike dhe ekologjike.
✅ Lehtë për t'u përdorur: Dizajn rrethor me tre faza, ekran me tre ngjyra, i thjeshtë dhe i qartë.
✅ Ky Plumper Lip është i lehtë për t'u përdorur dhe mund të zgjerojë buzët në sekonda, duke kursyer kohë dhe përpjekje. ✅ Ekrani i karikimit dritë e kuqe.
✅ Modaliteti elektrik: Thithja fizike i bën buzët më të shëndosha, pa efekte anësore, pa dhimbje dhe të lehtë për të marrë frymë për disa orë.
✅ Portabël: Mund ta vendosni në çantën tuaj kozmetike, duke ju dhënë mundësinë të keni buzë seksi kudo.
✅ Dhurata perfekte: E përshtatshme për përdorim të përditshëm ose vetëm për raste të veçanta, ju ndihmon të kaloni më pak kohë në përbërjen e buzëve.

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Porosit Çka Dush .

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

kosovo

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS